Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Lietotāju ērtībai šim plauktam izveidota mobilā versija. Ja Jūsu iekārta automātiski neielādē mobilo versiju,
izmantojiet saiti gramatas.ucoz.lv/pda
Atsauksmes un ieteikumus šajā sakarā rakstiet šeit.
Sākums » E-grāmatas » Latviešu

Atvērtā seifa noslēpums
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Jūs neko nezināt par Vernera fon Heca noslēptajiem dārgumiem? Jā, jā! Tepat vecajā, labajā Rīgā! Arī privātdetektīvi Kronbergs un Štāls neko nezina. Bet jums ir iespēja kopā ar viņiem tikt uz pēdām labi organizētai un bīstamai noziedznieku bandai, soli pa solim šķetināt kāda prātus stindzinoša noslēpuma samudžināto kamolu, nonākt par matu no nāves, iekļūt visintriģējošākajās situācijās. Un tas viss tepat — astoņdesmito gadu beigu cerīgajās pārmaiņās mutuļojošajā Rīgā un Latvijā. Noskaidrojot mīklainas slepkavības apstākļus, privātdetektīvu grupa risina uzdevumu ar vairākiem nezināmajiem, nonāk daudzās dzīvībai bīstamās situācijās, pirms atklāj labi šifrētu dārgumu krātuvi un padara nekaitīgu bīstamu noziedznieku bandu. Notikumi risinās astoņdesmito gadu beigu Rīgas un Latvijas cerīgo pārmaiņu gaisotnē.
Komentāru kopskaits: 3
0
3 Imants   [Materiāls]
Daudzi detektīvromānu autori ir smēluši idejas A. Konana Doila daiļradē. Nedomāju, ka mūsu cienījamais rakstnieks to darījis tīšuprāt.
Protams var jau teikt: "Ja es mācētu rakstīt detektīvromānus, tad darītu to labāk". Kritizēt vienmēr vieglāk, nekā pašam kaut ko uzrakstīt. Pēc manām domām Jāņa Ivara Stradiņa grāmatas ir ļoti interesantas.

0
2 JB   [Materiāls]
Galveno varoņu tandēms visai uzkrītoši un nekautrīgi pasmelts A.Konana-Doila daiļradē, tomēr, atšķirībā no klasiķa, pārsteidz autora (un attiecīgi - viņa varoņu) neorientēšanās pat elementārajā kriminālistikā, kas, ņemot vērā Stradiņa grāmatas "Holmsa" 20 gadu pieredzi milicijā, ir diezgan komiski. Tomēr jāatzīst - par spīti kļūdām un drīzāk pusaudžu romānam piemērotajam sižetam, grāmata izdevusies visnotaļ aizraujoša.

0
1 Tete   [Materiāls]
Spraigs, interesants sižets. Izlasīju ar interesi!

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]