Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Lietotāju ērtībai šim plauktam izveidota mobilā versija. Ja Jūsu iekārta automātiski neielādē mobilo versiju,
izmantojiet saiti gramatas.ucoz.lv/pda
Atsauksmes un ieteikumus šajā sakarā rakstiet šeit.
Sākums » E-grāmatas » Latviešu

Pagānu orģijas
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
fb2 fails Romāna varonis, arhitekts Harolds, mūsdienu juceklīgajos apstākļos pratis sev nodrošināt visai pārticīgu un ērtu dzīvi. Tad atgadās banāla, nejauka ķibele – viņam apzog automašīnu -, un šī saskarsme ar noziedzības pasauli sadragā Harolda trauslo stabilitātes un drošības ilūziju.

Vai apzagšana bijusi nejaušs gadījums vai varbūt sākums rūpīgi izplānotai noziegumu ķēdei? Neapmierinātība ar valsts struktūru pasivitāti un aizvainotā pašcieņa liek Haroldam kopā ar draugiem sākt “taisnības meklējumus” uz savu roku…

Arnis Terzens, dzimis Vērša gadā un Vērša zīmē. Tas dod viņa darbiem sparīgumu un spītu. Profesionāls žurnālists. Tāpēc spēj kritiski paraudzīties uz dzīves ēnas pusēm un nesaudzīgi “uzšķērst” problēmas.

Latvietis „līdz kaulam”. Tāpēc neslēpj sarūgtinājumu par to, ka mūsu mazajai valstij nav nedz godīgu saimnieku, nedz struktūru, kas spētu nodrošināt likumību un taisnību.
Popularitātes garšu izbaudījis, vadot Latvijas TV raidījumu : “Programma X” un dalot autogrāfus, kad 1997.gadā iznāca viņa pirmais, sensacionālais romāns VISAPKĀRT TIKAI MŪSĒJIE.
Komentāru kopskaits: 1
0 Spam
1 JB  
Nožēlojams gumijgabals par neko. Autora galvenais un, šķiet, vienīgais mērķis bijis izstiept savu sacerējumu uz iespējami vairāk lappusēm. Mēģinot vienā putrā izvārīt urrānacionālismu, sadzīves problēmas, 90-to gadu "biznesa" smalkumus un pat ko līdzīgu mājsaimnieču detektīvsižetam, rezultāts ir katastrofāls.
Lielisks piemērs tam, kas sanāk, ja kurš katrs gramatiku daudzmaz apguvis indivīds iedomājas sevi par rakstnieku.

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]